Wyroby tekturowe

Pudła klapowe

Pudła klapowe

Pudełka i kartony w różnych rozmiarach, tektura 3,5 i 7-warstwowa! W POLCAST jesteśmy bardzo dumni, oferując kartony wysokiej jakości, dostępne w różnych rozmiarach. Bogaty asortyment ułatwi Ci wybór produktów odpowiednich do Twoich potrzeb. Prowadzisz sprzedaż wysyłkową, planujesz przeprowadzkę, czy może jesteś w trakcie remontu i wszystkie rzeczy musisz zapakować do pudeł? W tych i wielu innych okolicznościach, z pomocą przychodzą opakowania kartonowe. Znajdziesz tu zarówno brązowe, jak i białe kartony, wykonane z tektury różnej grubości. Sprawdź i wybierz coś dla siebie.

Możemy również szybko wyprodukować karton, dostosowany do Twoich potrzeb, z konkretnymi wymiarami podanymi przez Ciebie.
W naszym asortymencie możesz wybrać rodzaj wytrzymałości kartonu, decydując, czy tektura użyta w kartonie ma mieć:
-3-warstwy
-5- warstw (grubsza, bardziej wytrzymała, dostosowana do przenoszenia ciężkich rzeczy)

Pudła fasonowe

Pudła fasonowe

Do zapakowania i bezpiecznej wysyłki towarów potrzebne są wytrzymałe kartony wysyłkowe i pudełka pocztowe. Tego rodzaju opakowania mają za zadanie chronić przesyłkę podczas transportu. POLCAST oferuje szeroki wybór kartonów do wysyłki, pudełek fasonowych i kartonów pocztowych oraz innych opakowań wysyłkowych. Każdy klient znajdzie tu pudełka dostosowane do swoich potrzeb, tj. do przedmiotów o różnych kształtach i wymiarach. Są dostępne nie tylko w wielu rozmiarach, ale także o różnych grubościach (np. z tektury 3- lub 5-warstowej). Takie opakowania wysyłkowe bardzo dobrze sprawdzają się do przesyłania książek, płyt, a także delikatnych i kruchych przedmiotów, jak szkło czy porcelana. RAJA oferuje następujące rodzaje kartonów wysyłkowych: płaskie kartony fasonowe, (pocztowe), pudełka i opakowania na książki, pudełka i opakowania na płyty CD i DVD, kartony wysyłkowe i pudełka pocztowe.


Wykonane ze szczególną precyzją, aby podkreślić estetykę towarów, które mają chronić z uwzględnieniem dbałości o bezpieczeństwo produktu.
Dodatkowe wzmocnienia konstrukcji zapewniają bezpieczny transport realizowany przez firmy kurierskie.
Wymiary dostosowane do nowoczesnych metod transportu i dystrybucji.
Dostępne naturalne lub jednostronnie bielone,